Hot

AOC 27G2SPU/BK 27” 165 Hz Full HD IPS Gaming Monitor

11.490,00 ден

Гаранција 36 месеци.

Description

Бренд: AOC
Модел: 27G2SPU/BK
PN: 27G2SPU/BK
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 1 ms
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 165 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: Да
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: 1
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: 4
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…