ASUS VA249HE 24” Full HD Monitor

5.790,00 ден

Гаранција 36 месеци.

View cart

Description

Бренд: ASUS
Модел: VA249HE
PN: VA249HE
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 1 ms
HD тип: Full HD
Технологија:
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник:
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…