ASUS VG246H1A 24″ 0.5ms 100Hz FullHD IPS TUF Gaming Monitor

7.790,00 ден

Гаранција: 24 месеци

View cart

Description

Бренд: ASUS
Модел: VG246H1A
PN: /
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 0.5ms MPRT
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 100 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:  /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…