Hot

ASUS VG249Q1A TUF Gaming 24” 165 Hz Full HD IPS Gaming Monitor

8.490,00 ден

Гаранција 36 месеци.

Description

Бренд: ASUS
Модел: VG249Q1A
PN: VG249Q1A
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 1 ms
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 165 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: 2 x 2 W
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник:
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…