Dell Alienware AW2523HF 25″ 360Hz IPS FHD Gaming Monitor

25.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Categories: ,
View cart

Description

Бренд: Dell
Модел: AW2523HF
PN: AW2523HF
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 25″
Осветлување: 400cd/m²
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 1ms (GtG at Faster)
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 360 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 million

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: 3
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…