Dell E2222HS 21.5” 60Hz Full HD Monitor

8.990,00 ден

Гаранција 36 месеци.

Category:
View cart

Description

Бренд: Dell
Модел: E2222HS
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 21.5″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 5ms
HD тип: Full HD
Технологија: LED
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Сива

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI-D: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: /

Повеќе за производот…