Dell P2422HE 23.8” IPS USB-C Hub Monitor

17.490,00 ден

Category:

Започни наплата со iute
View cart

Description

Бренд: Dell
Модел: P2422HE
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 23.8″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 5 ms typical (Fast) (gray to gray)
8 ms (Normal mode) (gray to gray)
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Сива

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI-D: /
DisplayPort: 2
Вграден USB разделник: 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream
USB-C 3.1 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.2 with Power Delivery (power up to 65W)
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…