Dell P2423DE 24″ IPS QHD Monitor

18.490,00 ден

Гаранција: 36 месеци.

Category:

Description

Бренд: Dell
Модел: P2423DE
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 300cd/m²
Резолуција: 2560 x 1440
Време на реакција: 5ms
HD тип: QHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Сива

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI-D: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: 4
Lan RJ45 1

Повеќе за производот…