Dell S2422HG Gaming Monitor 24” Curved 165Hz

15.490,00 ден

Categories: ,
View cart

Description

Бренд:Dell
Модел:S2422HG
PN:
Тип на производ:Монитор

Екран

Дијагонала (“):24″
Осветлување:350cd/m²
Резолуција:1920×1080
Време на реакција:1ms (MPRT)
4ms Gray-to-Gray (Super Fast mode)
HD тип:Full HD
Технологија:VA
Контраст (типично):3000:1
Динамичен контраст:/
Фреквенција на освежување:165 Hz
Агол на гледање:178° vertical
178° horizontal
Број на бои:16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:/
Вградена камера:/

Дизајн

Боја на производот:Сива

Приклучоци

HDMI:2
VGA:/
DVI-D:/
DisplayPort:1
Вграден USB разделник:/
Излез за слушалки:1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ