Dell S2722DGM 27″ 1ms 165Hz QHD Curved Gaming Monitor

19.490,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Category:
View cart

Description

Бренд: Dell
Модел: S2722DGM
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 350cd/m²
Резолуција: 2560 x 1440
Време на реакција: 1ms
HD тип: QHD
Технологија:
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 165Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI-D: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник:
Излез за слушалки: /

Повеќе за производот…