DELL SE2222H 22″ Full HD Monitor

8.290,00 ден

Гаранција: 36 месеци.

Category:
View cart

Description

Бренд: Dell
Модел: SE2222H
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 22″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 8ms
HD тип: FHD
Технологија: VA
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 million

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI-D: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Lan RJ45 /

Повеќе за производот…