Dell SE2722H 27″ 75Hz Full HD AMD FreeSync Monitor

10.890,00 ден

Гаранција: 36 месеци.

Category:
View cart

Description

Бренд: Dell
Модел: SE2722H
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 4ms
HD тип: Full HD
Технологија: VA
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 75 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI-D: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: /

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ