Dell UltraSharp U2723QE 27″ 4K IPS UHD WLED USB-C Hub Monitor

38.490,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Category:

Description

Бренд: Dell
Модел: U2723QE
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 350cd/m²
Резолуција: 3840 x 2160
Време на реакција: 4ms
HD тип: UHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 1.07 billion colors

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот:

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI-D: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: Да
Lan RJ-45: 1

Повеќе за производот…