Dell Vostro 3710 SFF/ i5-12400/ 8GB/ NVMe 256GB/ 1TB/ DVD-RW

42.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Description

Бренд: Dell
Модел: Vostro 3710 SFF
PN:
Тип на производ: Персонален компјутер
Чипсет на матична плоча:

Процесор

Модел: Intel Core i5-12400
Фамилија: Core i5
Фреквенција: 2.5 GHz (up to 4.4 GHz)
Број на јадра: 6/12
Кеш меморија: 18 МВ

Меморија

Капацитет (GB): 8
Тип: DDR4
Брзина (фреквенција): 3200 MHz

Уреди за складирање

Медиум за складирање: SSD
Капацитет на тврдиот диск (HDD): 1.0 TB
Капацитет на SSD: 256GB M.2 NVMe

Графика

Дискретна графичка картица: /
Интегрирана графичка картица: Да
Модел на дискретна графичка картица: /
Модел на интегрирана графичка картица: Intel® UHD Graphics 730
Меморија на графичка картица: /

Оптички диск

Тип на оптички уред: DVD-RW

Мрежа

Wi-Fi: Realtek Wi-Fi 5 RTL8821CE, 1×1, 802.11ac, MU-MIMO
Ethernet LAN: Integrated 10/100/1000 GbE LAN

Напојување

Реална моќност на напојување: 180W

Софтвер

Инсталиран оперативен систем: /

Додатоци

Тастатура: Да
Глушец: Да

Повеќе за производот…