FUJITSU Display B24-9 TS 24″ LED – Full HD (1080p)

14.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Category:
View cart

Description

Бренд:Fujitsu
Модел:B24-9 TS
PN:
Тип на производ:Монитор

Екран

Дијагонала (“):24
Осветлување:250 cd/m2
Резолуција:1920 x 1080
Време на реакција:5 ms
HD тип:Full HD
Технологија:IPS
Контраст (типично):1,000:1
Динамичен контраст:20,000,000:1
Фреквенција на освежување:75 Hz
Агол на гледање:178°/178°
Број на бои:16.7 М

Мултимедија

Вградени звучници:Да (2 x 2W)
Вградена камера:/

Дизајн

Боја на производот:Црна

Приклучоци

HDMI:1
VGA:1
DVI:/
DisplayPort:/
Вграден USB разделник:1
Излез за слушалки:Да

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ