FUJITSU ESPRIMO P9011 i7-11700/ 32GB/ NVMe 512GB/ GTX1650/ Mouse + Keyboard

79.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Category:

Description

Бренд: FUJITSU
Модел: ESPRIMO P9011
PN: /
Тип на производ: Персонален компјутер (SFF)
Чипсет на матична плоча: Q510

Процесор

Модел: Intel Core i7 11700
Фамилија: Core i7
Фреквенција: 2.50 GHz up to 4.90 GHz
Број на јадра: 8
Кеш меморија: 16МВ

Меморија

Капацитет (GB): 32 GB
Тип: DDR4
Брзина (фреквенција): 3200 MHz

Уреди за складирање

Медиум за складирање: SSD
Капацитет на тврдиот диск (HDD): /
Капацитет на SSD: 512GB M.2 NVMe

Графика

Дискретна графичка картица: Да
Интегрирана графичка картица: Да
Модел на дискретна графичка картица: GTX 1650
Модел на интегрирана графичка картица: Intel UHD Graphics 750
Меморија на графичка картица: 4GB GDDR6

Оптички диск

Тип на оптички уред: /

Мрежа

Wi-Fi: /
Ethernet LAN: 10/100/1,000 MBit/s

Напојување

Реална моќност на напојување: 300W Platinum

Софтвер

Инсталиран оперативен систем: /

Додатоци

Тастатура: Keyboard KB955 USB Black
Глушец: Mouse M960 Black

Повеќе за производот…