Gigabyte G32QC A Gaming Monitor 32″ Curved Quad HD 165 Hz 1ms

21.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци

View cart

Description

Бренд: Gigabyte
Модел: G32QC
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 32″ VA 1500R
Осветлување: 350 cd/m²
Резолуција: 2560×1440
Време на реакција: 1ms
HD тип: Quad HD
Технологија: VA
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: 12,000,000:1
Фреквенција на освежување: 165 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: Да
Излез за слушалки: Да

Повеќе за производот…