LG 24GL650-B Gaming Monitor Full HD 144Hz

9.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци

View cart

Description

Бренд:LG
Модел:24GL650-B
PN:
Тип на производ:Монитор

Екран

Дијагонала (“):24″
Осветлување:300 cd/m²
Резолуција:1920×1080
Време на реакција:1ms (GtG at Faster)
HD тип:Full HD
Технологија:TN
Контраст (типично):1000:1
Динамичен контраст:/
Фреквенција на освежување:144 Hz
Агол на гледање:170° vertical
160° horizontal
Број на бои:16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:/
Вградена камера:/

Дизајн

Боја на производот:Црна

Приклучоци

HDMI:2
VGA:/
DVI:/
DisplayPort:1
Вграден USB разделник:/
Излез за слушалки:1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ