LG 43” 4K UHD IPS Monitor with USB-C Connectivity

36.900,00 ден

Гаранција 12 месеци.

Category:

Description

Бренд: LG
Модел: 43UN700-B
PN: 43UN700-B
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 43″
Осветлување: 400cd/m²
Резолуција: 3840 x 2160
Време на реакција: 8 ms
HD тип: UHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 1.07B

Мултимедија

Вградени звучници: 2 x 10 W
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 4
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: Type C
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…