PHILIPS 22″ LED Monitor 223V5LHSB2/00

5.590,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Category:
View cart

Description

Бренд: Philips
Модел: 223V5LHSB2/00
PN: /
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 21.5″
Осветлување: 200 cd/m²
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 5ms
HD тип: Full HD
Технологија: TFT
Контраст (типично): 600:1
Динамичен контраст: 10,000,000:1
Фреквенција на освежување: 60Hz
Агол на гледање: 65° vertical
90° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: /

Повеќе за производот…