Philips 27” 273V7QDSB/00 75Hz Full HD IPS Monitor

7.490,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Category:

Description

Бренд: Philips
Модел: 273V7QDSB/00
PN: 273V7QDSB/00
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 4ms (GtG at Faster)
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 75 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI-D: 1
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…