PHILIPS Moda 279C9/00 27” 4K UHD IPS W-LED with USB-C Dock

15.990,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Availability: Out of stock Categories: ,

Description

Бренд: Philips
Модел: Moda 279C9
PN: 279C9/00
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 400  cd/m²
Резолуција: 3840 x 2160
Време на реакција: 5 ms (Grey to Grey)*
HD тип: UHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1300:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: Colour support 1.07 billion colours

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2.0 x 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: 1
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…