Samsung LC24F390FHRXEN 24″ Curved Monitor

8.990,00 ден

Гаранција: 24 месеци.

Categories: ,
View cart

Description

Бренд: Samsung
Модел: LC24F390FHRXEN
PN: LC24F390FHRXEN
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 4ms
HD тип: Full HD
Технологија: VA
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.8 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI-D: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: 1
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…