SAMSUNG LC24RG50FQEXXS 24″ Curved Monitor 144Hz

9.490,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Categories: ,
View cart

Description

Бренд:SAMSUNG
Модел:LC24RG50FQEXXS
PN:LC24RG50FQEXXS
Тип на производ:Монитор

Екран

Дијагонала (“):24″
Осветлување:250cd/m²
Резолуција:1920×1080
Време на реакција:4ms (GtG at Faster)
HD тип:Full HD
Технологија:VA
Контраст (типично):3000:1
Динамичен контраст:/
Фреквенција на освежување:144 Hz
Агол на гледање:178° vertical
178° horizontal
Број на бои:16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:/
Вградена камера:/

Дизајн

Боја на производот:Црна

Приклучоци

HDMI:1
VGA:/
DVI:/
DisplayPort:1
Вграден USB разделник:/
Излез за слушалки:1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ