SAMSUNG LF24T350FHRXEN 24″ IPS 75Hz Monitor

8.990,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Category:
View cart

Description

Бренд: SAMSUNG
Модел: LF24T350FHU
PN: LF24T350FHRXEN
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 5ms (GtG at Faster)
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 75 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…