ViewSonic VA2406-h 24” Full HD Monitor

7.290,00 ден

Гаранција: 24 месеци.

Categories: ,
View cart

Description

Бренд:ViewSonic
Модел:VA2406-h
PN:
Тип на производ:Монитор

Екран

Дијагонала (“):24″
Осветлување:250cd/m²
Резолуција:1920×1080
Време на реакција:4ms
HD тип:Full HD
Технологија:VA Panel
Контраст (типично):5000:1
Динамичен контраст:/
Фреквенција на освежување:75 Hz
Агол на гледање:178° vertical
178° horizontal
Број на бои:16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:/
Вградена камера:/

Дизајн

Боја на производот:Црна

Приклучоци

HDMI:1
VGA:1
DVI-D:/
DisplayPort:/
Вграден USB разделник:/
Излез за слушалки:1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ