Xiaomi Mi 1C 24” Monitor IPS Full HD

7.990,00 ден

Гаранција: 12 месеци

Categories: ,
View cart

Description

Бренд:XIAOMI
Модел:MI 1C
PN:RMMNT238NF
Тип на производ:Монитор

Екран

Дијагонала (“):23.8″
Осветлување:250cd/m²
Резолуција:1920×1080
Време на реакција:6ms (GtG at Faster)
HD тип:Full HD
Технологија:IPS
Контраст (типично):1000:1
Динамичен контраст:/
Фреквенција на освежување:60Hz
Агол на гледање:178° vertical
178° horizontal
Број на бои:16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:/
Вградена камера:/

Дизајн

Боја на производот:Црна

Приклучоци

HDMI:1
VGA:1
DVI:/
DisplayPort:/
Вграден USB разделник:/
Излез за слушалки:1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ