Acer V196HQLAB LED HD Ready

Препорачано

Acer V196HQLAB LED HD Ready

4.190,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Категорија:
  • Опис

Опис

Бренд: Acer
Модел: V196HQLAB
PN: UM.XV6AA.A01
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 18.5
Осветлување: 250 cd/m2
Резолуција: 1366 x 768
Време на реакција: 5 ms
HD тип: HD Ready
Технологија: TN
Контраст (типично):
Динамичен контраст: 100 million: 1 max
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 170 degrees (H), 160 degrees (V)
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: /
VGA: 1
DVI: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: /

Повеќе за производот…

Додадовте продукт во кошничка: