Препорачано

AOC 24B2XDM 24″ Full HD 75Hz

4.990,00 ден

Гаранција 36 месеци.

Категорија

Опис

Бренд: AOC
Модел: 24B2XDM
PN: 24B2XDM
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 5 ms
HD тип: Full HD
Технологија:
Контраст (типично): 4000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 75Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: Included cable
VGA: 1
DVI: 1
DisplayPort:
Вграден USB разделник:
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…