AOC 27G2U/BK 27” IPS Full HD Monitor 144Hz

Препорачано

AOC 27G2U/BK 27” IPS Full HD Monitor 144Hz

13.990,00 ден

Категорија:

Опис

Бренд: AOC
Модел: 27G2U/BK
PN: /
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 250 cd/m
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 1ms
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: 20M:1
Фреквенција на освежување: 144Hz
Агол на гледање: 178 / 178
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: 1
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: /

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Додадовте продукт во кошничка: