AOC C27G3U 27″ 165Hz Curved Gaming Monitor Full HD

14.490,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Погледни кошничка

Опис

Бренд: AOC
Модел: C27G3U
PN: C27G3U
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 1 ms
HD тип: Full HD
Технологија: VA
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 165 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ