AOC U34G3XM 34″ 144Hz UWQHD Gaming Monitor

22.990,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Погледни кошничка

Опис

Бренд: AOC
Модел: U34G3XM
PN: U34G3XM/EU
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 34″
Осветлување: 300cd/m²
Резолуција: 3440×1440
Време на реакција: 1ms
HD тип: UWQHD
Технологија: VA
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 144 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ