ASUS 24” VP249QGR 144Hz IPS FullHD

Препорачано

ASUS 24” VP249QGR 144Hz IPS FullHD

13.490,00 ден 12.590,00 ден

Категорија:
Во кошничка

Опис

Бренд: ASUS
Модел: VP249QGR
PN: /
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 250 cd/m
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 1ms
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: 100000000:1
Фреквенција на освежување: 144Hz
Агол на гледање: 178 / 178
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI: 1
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Додадовте продукт во кошничка: