Препорачано

ASUS VY279HGE 27” 144Hz Full HD IPS Gaming Monitor

8.490,00 ден

Гаранција 36 месеци.

Availability: Нема на залиха Категории , , ,

Опис

Бренд: ASUS
Модел: VY279HGE
PN: VY279HGE
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 1 ms
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 144 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник:
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…