Препорачано

COOLER MASTER GA241 24” 100Hz FHD Gaming Monitor

6.990,00 ден

Гаранција 36 месеци.

Availability: Нема на залиха Категории , ,

Опис

Бренд: COOLER MASTER
Модел: GA241
PN: GA241
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 1 ms
HD тип: Full HD
Технологија:
Контраст (типично): 4000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 100Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: 1
DVI: /
DisplayPort:
Вграден USB разделник:
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…