Dell E2422HN 23.8” 60Hz Full HD IPS Monitor

9.990,00 ден

Гаранција 36 месеци.

Категорија
Погледни кошничка

Опис

Бренд: Dell
Модел: E2422HN
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 23.8″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 5ms
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI-D: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: /

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ