Dell E2720H 27″ 60Hz Full HD Monitor

10.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци.

Категорија
Погледни кошничка

Опис

Бренд:Dell
Модел:E2720H
PN:
Тип на производ:Монитор

Екран

Дијагонала (“):27″
Осветлување:300cd/m²
Резолуција:1920×1080
Време на реакција:5ms
HD тип:Full HD
Технологија:IPS
Контраст (типично):1000:1
Динамичен контраст:/
Фреквенција на освежување:60 Hz
Агол на гледање:178° vertical
178° horizontal
Број на бои:16.8 M

Мултимедија

Вградени звучници:/
Вградена камера:/

Дизајн

Боја на производот:Црна

Приклучоци

HDMI:/
VGA:1
DVI-D:/
DisplayPort:1
Вграден USB разделник:/
Излез за слушалки:/

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ