DELL G2722HS 27″ IPS Full HD Monitor

14.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци.

Категорија
Погледни кошничка

Опис

Бренд: Dell
Модел: G2722HS
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 350cd/m²
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 1ms
HD тип: FHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 165 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI-D: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: /
Lan RJ45 /

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ