DELL G2723H 27” 240Hz 0.5ms Gaming Full HD IPS Monitor NVIDIA G-SYNC AMD FreeSync

19.990,00 ден

Гаранција 36 месеци.

Погледни кошничка

Опис

Бренд: DELL
Модел: G2723H
PN: G2723H
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 400cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 0.5 ms
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 240 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 1.07 billion

Мултимедија

Вградени звучници: Да
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: 1
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ