DELL OptiPlex 5400 AIO i5-12500/ 8GB/ 256GB NVMe/ Win 11 Pro

72.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Опис

Бренд: DELL
Модел: OptiPlex 5400
PN: /
Тип на производ: Персонален компјутер (AIO)
Чипсет на матична плоча:

Процесор

Модел: Intel Core i5
Фамилија: i5-12500
Фреквенција: 3.0 GHz up to 4.6GHz
Број на јадра: 6 / 18
Кеш меморија: 18 MB Intel Smart Cache

Меморија

Капацитет (GB): 8
Тип: DDR4
Брзина (фреквенција): 3200 MHz

Уреди за складирање

Медиум за складирање: SSD
Капацитет на тврдиот диск (HDD):
Капацитет на SSD: 256 NVMe

Графика

Дискретна графичка картица: /
Интегрирана графичка картица: Да
Модел на дискретна графичка картица: /
Модел на интегрирана графичка картица: Intel UHD Graphics
Меморија на графичка картица: /

Оптички диск

Тип на оптички уред: /

Мрежа

Wi-Fi: WiFi 6E(6GHz)+BT 5.2
Ethernet LAN: Gigabit Ethernet

Напојување

Mоќност на напојување: 65W

Софтвер

Инсталиран оперативен систем: Windows 10(11)Pro

Додатоци

Тастатура: Да
Глушец: Да

Повеќе за производот…