Dell P2723D 27″ 60Hz QHD IPS Monitor

19.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци.

Категорија
Погледни кошничка

Опис

Бренд:Dell
Модел:P2723D
PN:
Тип на производ:Монитор

Екран

Дијагонала (“):27″
Осветлување:350cd/m²
Резолуција:2560×1440
Време на реакција:8ms
HD тип:Quad HD
Технологија:IPS
Контраст (типично):1000:1
Динамичен контраст:/
Фреквенција на освежување:60 Hz
Агол на гледање:178° vertical
178° horizontal
Број на бои:16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:/
Вградена камера:/

Дизајн

Боја на производот:Сива

Приклучоци

HDMI:1
VGA:/
DVI-D:/
DisplayPort:1
Вграден USB разделник:/
Излез за слушалки:/

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ