Dell S2422HG Gaming Monitor 24” Curved 165Hz

15.490,00 ден

Погледни кошничка

Опис

Бренд: Dell
Модел: S2422HG
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 350cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 1ms (MPRT)
4ms Gray-to-Gray (Super Fast mode)
HD тип: Full HD
Технологија: VA
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 165 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Сива

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI-D: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ