Dell SE2422H 24″ 75Hz Full HD AMD FreeSync Monitor

6.490,00 ден

Гаранција: 36 месеци.

Категорија

Опис

Бренд: Dell
Модел: SE2422H
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 23.8″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 5ms
HD тип: Full HD
Технологија: VA
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 75 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI-D: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: /

Повеќе за производот…