DELL U2422H 24″ IPS Full HD Monitor

17.790,00 ден

Гаранција: 36 месеци.

Категорија

Опис

Бренд: Dell
Модел: U2422H
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 5ms
HD тип: FHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 million

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Сива

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI-D: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: 1
Lan RJ45 /

Повеќе за производот…