DELL U2722DE 27″ IPS QHD USB-C Hub Monitor

27.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци.

Категорија
Погледни кошничка

Опис

Бренд: Dell
Модел: U2722DE
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 350cd/m²
Резолуција: 2560 x 1440
Време на реакција: 5ms
HD тип: QHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 1.07 billion

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Сива

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI-D: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: 2
Lan RJ45 1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ