FUJITSU B2410-WS Full HD IPS Monitor

17.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци.

Категорија

Опис

Бренд: Fujitsu
Модел: B2410-WS
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 300cd/m²
Резолуција: 1,920 x 1,200
Време на реакција: 5ms
HD тип: FHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 75 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 million

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI-D: 1
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: 4xUSB
Lan RJ45 /

Повеќе за производот…