FUJITSU B27-9 TE Quad HD Monitor

21.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Категорија

Започни наплата со iute
Погледни кошничка

Опис

Бренд: Fujitsu
Модел: B27-9 TE
PN: /
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 350 cd/m²
Резолуција: 2560 x 1440
Време на реакција: 5ms
HD тип: Quad HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: 20,000,000:1
Фреквенција на освежување: 60Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: Да (2x2w)
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Сива

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI: 1
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: Да (3x Type A/ 1x Type C)
Излез за слушалки: Да

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ