FUJITSU Display B24-9 TE 24″ LED – Full HD (1080p)

14.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Категорија

Започни наплата со iute
Погледни кошничка

Опис

Бренд: Fujitsu
Модел: B24-9 TE
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24
Осветлување: 250 cd/m2
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 5 ms
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1,000:1
Динамичен контраст: 20,000,000:1
Фреквенција на освежување: 75 Hz
Агол на гледање: 178°/178°
Број на бои: 16.7 М

Мултимедија

Вградени звучници: Да (2 x 2W)
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Сива

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: 1
Излез за слушалки: Да

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ