FUJITSU Display B27-9 TS Full HD

17.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Категорија
Погледни кошничка

Опис

Бренд:Fujitsu
Модел:B27-9 TS
PN:/
Тип на производ:Монитор

Екран

Дијагонала (“):27″
Осветлување:250 cd/m²
Резолуција:1920 x 1080
Време на реакција:5ms
HD тип:Full HD
Технологија:IPS
Контраст (типично):1000:1
Динамичен контраст:20,000,000:1
Фреквенција на освежување:60Hz
Агол на гледање:178° vertical
178° horizontal
Број на бои:16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:Да (2x2w)
Вградена камера:/

Дизајн

Боја на производот:Црна

Приклучоци

HDMI:1
VGA:/
DVI:1
DisplayPort:1
Вграден USB разделник:Да (3x Type A/ 1x Type C)
Излез за слушалки:Да

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ