Gigabyte G27F Gaming Monitor 27″ IPS Full HD 144 Hz

Препорачано

Gigabyte G27F Gaming Monitor 27″ IPS Full HD 144 Hz

15.490,00 ден

Опис

Бренд: GigaByte
Модел: G27F
PN: G27F-EK
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 250 cd/m²
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 1ms
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: 12,000,000:1
Фреквенција на освежување: 144Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: Да (2x2w)
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: Да
Излез за слушалки: Да

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Додадовте продукт во кошничка: